Bawełniane propozycje Love Shack Fancy

Love Shack Fancy to subtelność połączona z romantyzmem i kobiecością, której historia sięga ślubu Hessel, na który zaprojektowała stroje dla swoich druhen. Kreacje spotkały się z dużym uznaniem wśród rodziny oraz przyjaciół, co w rezultacie doprowadziło do stworzenia własnej marki z wyjątkowymi ubraniami. Swoje doświadczenie w branży Rebecca zdobywała, współpracując z magazynem Cosmopolitan, w którym była redaktorką działów mody oraz urody. Wielki talent oraz wytrwałość doprowadziły projektantkę do wypuszczenia na rynek własnej kolekcji, która natychmiastowo skradła serca wielu osób ze świata sław. Projekty marki są żywiołowe, pełne najpiękniejszych barw oraz wzorów, co zachęca do ich noszenia i umożliwia wyróżnienie się z tłumu. To piękne, bardzo dobrej jakości ubrania, które wybierane są przez kobiety ceniące sobie styl, klasę oraz zmysłowość. Odważne, pełne energii oraz elegancji rozwiązania dla osób, chcących dodać sobie pewności siebie i kochających zabawę modą.

Odzież Love Shack Fancy uwielbiana przez celebrytki

Marka Love Shack Fancy wybierana jest przez znane w świecie celebrytów kobiety, które cenią ją za oryginalność oraz klasę. Odzież marki to nie tylko fantastyczne odcienie oraz przepiękna stylistyka, ale również precyzyjne wykończenie, które przekłada się na ich trwałość oraz zachowanie estetycznego wyglądu przez wiele lat. Projekty Hessel Cohen przepełnione są świeżością, nadzwyczajną energią oraz kobiecością. Subtelne koronki, niepowtarzalne kwiaty czy nietuzinkowe hafty przykuwają uwagę praktycznie każdej kobiety, czyniąc stylizację romantyczną oraz seksowną. Projektanta wprowadza do świata mody zabawę oraz radość, która wielu osobom kojarzy się z dziewczęcością oraz radością płynącą z życia. W ofercie sklepu Moliera 2 znajduje się szeroki asortyment odzieży Love Shack Fancy, wśród których każda kobieta znajdzie rzecz odpowiadającą swojemu aktualnemu gustowi. Molierę 2 wyróżniają również najwyższe standardy obsługi, dzięki czemu w razie jakichkolwiek pytań można się skontaktować z pracownikami sklepu w celu uzyskania na nie odpowiedzi.

Kolorystyka marki Love Shack Fancy

Kolorystyka marki Love Shack Fancy to niepowtarzalna gama kolorów, które zachwycają swoją dziewczęcością oraz energią. Biel, róż oraz pastele to barwy przewodnie marki, które przywodzą na myśl wiosnę oraz słońce, a ich niecodzienność, wręcz cukierkowość sprawiają, że wybierając odzież Love Shack Fancy nie sposób nie stworzyć zapierającej dech w piersiach stylizacji. Odcienie ubrań projektowanych przez Rebecce Hussel Cohen zostały dobrane z myślą o kobietach, które uwielbiają bogate, jedyne w swoim rodzaju odcienie, a moda jest dla nich radością oraz niekończącą się zabawą. Niepozorne wykończenia oraz szereg najciekawszych kolorów niejednokrotnie przywodzą na myśl ogród pełen kwiatów bądź sad przepełniony owocami. Tak stworzony outfit wzmaga poczucie lekkości, wolności oraz zachęca do odważnego podejmowania nowych wyzwań. W ofercie Moliera 2 dostępne są najpiękniejsze modele ubrań marki, których noszenie sprawi niejednej kobiecie ogromną przyjemność i sprawi, że poczuje się niczym gwiazda filmowa.