Chcesz przeżyć metamorfozę? Przygodę życia? Wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej ? Lub rozbudować portfolio ? Może marzysz o tym aby zostać modelką plus size ? Zostań naszym kolejnym pięknym motylem. W ubiegłych latach przeżyło już z nami swoją magiczną przygodę ponad 170 Pań ! 


 

 


Co otrzymasz jak zdecydujesz się na udział w wydarzeniu ? 
- udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej w studiu w Warszawie
- min. 5 zdjęć podsumowujących Twoją metamofrozę w 3 dowolnych przemianach + zdjęcia z backstagu
- konsultację z profesjonalną wiżażystką i fryzjerką 
- make`up i fryzurę w kilku odsłonach 
- pomoc w doborze stylizacji - do Twojej dyspozycji min. odzież marki ByLola w rozmiarach 44-68 jak również piękna bielizna w rozmiarach size+
- niesamowitą energię i wspomnienia, których nie da się wycenić w żadnej walucie ♥

 

 

 

 

Obawiasz się, że nie masz w co się ubrać i nie masz pomysłu na swoją stylizację ? Bez obaw! Wspólnie wyczarujemy coś cudownego. Do Waszej dyspozycji jest oferta marki ByLola Plus Size Fashion ( www.bylola.pl )  w rozmiarach od 40 do 60. 

Jeżeli marzą Ci się zdjęcia bardziej uwodzicielskie i zmysłowe -  nasza Ula zadba o sexowną i kobiecą bieliznę w każdym rozmiarze - romantyczne koszulki, odważne przebrania,  sexowne gorsety itp. W komfortowej atmosferze kobiet plus size  (bez względu na to czy masz partnera, męża, kochanka czy jesteś singielką) udowodnimy, że najważniejsza jest miłość samej siebie ! Kto może wziąć udział ?

Projekt realizujemy z myślą o:

- kobietach bez względu na wiek czy rozmiar ciała które chcą przeżyć przygodę i metamorfozę nie tylko przed obiektywem aparatu. 

- początkujących modelkach amatorkach, które chcą wzbogacić swoje portfolio i sprawdzić swoje umiejętności

*doświadczenie w modelingu i udziale w sesjach NIE jest wymagane !Tutaj możesz zerknąć na efekty poprzednich naszych spotkań:

https://web.facebook.com/Maxilookowy-Maraton-Zdjęciowy-172294976250998/photos_stream

https://web.facebook.com/PiekneMotyle 
Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona. Spotkania w tej cenie są organizowane jedynie kilka razy do roku, więc skorzystaj z okazji i bądź razem z nami :) ♥ 

 

                                                   NOWY TERMIN: 2-3.01.2018 r. (sobota lub niedziela)

Dodatkowo w ramach spotkania odbędzie się CASTING do agencji modelek Plus Size www.maxilook.pl wśród chętnych zgłoszonych Pań. 

 

Cena: 399 PLN


Godziny od 9 do 19:00 ( do wyboru - udział w sesji zajmuje około 3 h, ale zachęcamy Panie do całodziennego udziału : )

WYŚLIJ TERAZ SWOJE ZGŁOSZENIE - ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA 

W związku z ograniczoną ilością miejsc, prosimy o pilne informacje odnośnie rezerwacji na adres urszula.lola@gmail.com z tutułem: Piękne Motyle - imię i nazwisko.